Erbario Toscano

Erbario Toscano

Erbario Toscano

 

EGISTO BERTOZZI

Egisto ešte nemal ani 18 rokov, keď priletel do New Yorku s kufrom plným snov. Jeho otec, Guido, nedávno otvoril prvý butik Erbario Toscano na 5th Avenue. Tu Erbario Toscano výrobky očarovali všetkých Američanov. Umelec a vášnivý koničkár Guido mal sen: ukázať cudzincom taliansky životný štýl. A Egisto si túto príležitosť nemohol nechať ujsť. Jeho sny sa stali skutočnosťou. V New Yorku Egisto nasával nové vnemy, skúsenosti a učil sa tajomstvám remesla. Až do smrti jeho otca, ktorá Egista prinútila vrátiť sa späť do Talianska. Mladý, sotva 21-ročný muž musel prevziať rodinný podnik a čeliť celosvetovej ekonomickej kríze. Práve tento mladý muž značku posunul do nových dimenzií a vytvoril prvú telovú starostlivosť Erbario Toscano Oliva. Oliva je symbolom Toskánska a najúspešnejšou líniou Erbario Toscano.

 

Erbario Toscano

 

Egisto, Vy ste srdcom, dušou a mozgom značky Erbario Toscano. Čím je podľa Vás značka Erbario Toscano  výnimočná v porovnaní s inými prírodnými značkami?

Erbario Toscano má vlastnosti a dušu, ktorá jasne identifikuje túto značku. Unikátnym spôsobom sme spojili príslušné farby, vône, tvary a emócie s cieľom vytvoriť jasný podpis, ktorý je ľahko rozpoznateľný pre nadšencov toskánskeho štýlu.  Erbario Toscano predstavuje zážitok zo životného štýlu – alebo ako hovorí naše motto – nádherný zážitok!

Čo Vás inšpiruje?

Bohatá toskánska krajina a vône, ktoré objavíte pri prechádzkach po pláži, alebo lese. Krása Toskánska je ukrytá v temperamente Stredozemného mora a v tvrdosti mramoru Apuánskych Álp – je to otvorené laboratórium plné prírodných materiálov čakajúcich n asvoje objavenie.

 

Prevzali ste túto značku po smrti Vášho otca už dávnejšie. Ako sa odvtedy značka zmenila?

Značka si udržala rodinnú tradíciu, pokiaľ ide o prírodné ingrediencie a autentickosť, ale sa viac priblížila k modernému toskánskemu dizajnu, ktorý spája odborné poznatky a moderné technológie s cieľom garantovať vysoko účinné produkty výnimočnej kvality.

A ešte na záver: Čo by ste nám odporučili určite navštíviť resp. vyskúšať, v prípade že sa vyberieme do Toskánska?

Ťažká otázka! Odporučil by som Vám navštíviť typickú taliansku kaviareň v jednom z nespočetných dedinských námestí, kde sa stretávajú mladí aj starí. Objednať si aperitív, pohár červeného vína, usadiť sa vonku, relaxovať a pohrúžiť sa do posledných lúčov zapadajúceho slnka a oddychovej pokojnej atmosféry Toskánska. Pozorovať, ako nenútene sa dokáže spojiť život rozdielnych generácií. Zabávajúce sa deti, starí ľudia hrajúci karty, mladí ľudia zaneprázdnení četovaním. Ak budete mať šťastie, vypočujete si aj niektorý zo starých príbehov. Príbehy z vojny, divoké historky o výstredných dedinčanoch, životné múdrosti, ktoré sa tradujú z generácie na generáciu. Je to nezabudnuteľný zážitok každodenného života – autentickosť, ktorá je pevnou súčasťou Toskánska.


Erbario Toscano

BEZ

  • Parabénov
  • Farbív
  • Silikónov
  • Derivátov benzénu

Obsahujú prírodné oleje a minerálne esencie.


Urobte pre zdravie svojej kože viac, doprajte jej prírodnú kozmetiku!

Slovenčina