Kariéra

Zaujíma ťa svet vôní a kozmetiky?

Chcete patriť do nášho skvelého tímu? Máte organizačné a komunikačné schopností, ste samostatný a pracujete ako drak? Potom hľadáme práve vás! Ponúkame vám zázemie silnej spoločnosti, zaujímavú a dynamickú prácu, možnosť služobného postupu a k tomu všetkému zaujímavé ohodnotenie.

Voľné pracovné pozície:

Asistent Brand managera

Miesto práce
Banská Bystrica, okres Banská Bystrica

Druh pracovného pomeru
plný úväzok

Termín nástupu
Ihneď po výberovom pohovore

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
Základ 800,- Eur , výkonná a pohyblivá čiastka, ďalšie benefity ako zľava na firemné produkty ...

Informácie o pracovnom mieste
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
- asistent Brand manager, ktorý kompletne reprezentuje distribúciu selektívnych pleťových značiek na uzemí Slovenska - kontrola a podpora pleťových značiek v regióne - poradenské, predajné akcie na parfumériách - školenia pre predajne a kozmetické salóny - reportovanie - emailová a telefonická komunikácia so zákazníkmi - administratívne a pomocné práce
Zamestnanecké výhody, benefity
- zaujímavú a dynamickú prácu v mladom kolektíve pre exkluzívne kozmetické a vonné značky - prácu v centrále firmy i v regióne - možnosť služobného postupu - adekvátne ohodnotenie
Informácie o výberovom konaní
Žiadosť + životopis prosím zasielajte na adresu: Glamour SLovakia, a.s., Sládkovičova 43, 974 05 Banská Bystrica, alebo e-mail: simkova.sandra@glamour-co.sk
Požiadavky na zamestnanca
Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
stredoškolské s maturitou vysokoškolské I. stupňa vysokoškolské II. stupňa
Vzdelanie v odbore
ekonomické - nie je podmienkou
Jazykové znalosti
Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)
Ostatné znalosti
Microsoft Word - pokročilý Microsoft PowerPoint - pokročilý Microsoft Excel - pokročilý
Vodičský preukaz
B
Pozícia je vhodná pre absolventa
Áno
Osobnostné predpoklady a zručnosti
- predajné zručnosti - reprezentatívne vystupovanie - kozmetická prax vítaná ALEBO vizážistické zručnosti - vysoké nasadenie v práci - samostatnosť - flexibilita

Životopisy posielajte do 22. októbra 2018. Kontaktujeme len vybraných uchádzačov. Ak si prajete, aby sme vás zaradili do databázy uchádzačov za účelom opakovaného kontaktovania, uveďte v žiadosti Súhlas so zaradením do databázy uchádzačov a oboznámte sa so Spracovaním osobných údajov

Slovenčina