Erbario Toscano

Erbario Toscano

Príbeh značky Erbario Toscano siaha až do roku 1967, kedy ju vďaka svojmu kreatívnemu talentu a láske k prírode založil Talian Guido Bertozzi. Ako mladý chlapec trávil Guido čas jazdením na koni po údoliach Toskánska, kde spoznával najrozličnejšie krásy a esencie, aké divoká príroda ponúka. Vypestoval si vzťah k ich pestrosti, napĺňali ho radosťou a šťastím.

Chlapec bol unesený. Zmocnili sa ho vzrušenie aj panika. Starý otec mu napokon predsa kúpil vytúženého koňa a teraz pred ním stál, v celej svojej veľkosti a kráse. V očiach Guida vyzeral silný a majestátny. Okamžite si predstavil, ako na ňom jazdí po úbočiach, ktoré sledoval z okien svojej spálne. V skutočnosti prešli celé dva roky kým sa spolu s Toscanom (takto koňa pomenoval) mohli túlať do vysnívaných diaľok. Nekonečné popoludnia, pri ktorých brázdili prírodou a odhaľovali nové chodníčky ešte nezasiahnuté rukou človeka, upokojovali zvedavého Guida a hasili jeho smäd po dobrodružstve.

A práve v týchto chvíľach si začal pestovať nezvyčajnú citlivosť na rôzne vône pochádzajúce z autentického prírodného prostredia. Niekedy mu prítomnosť aromatických rastlín a polí divokých kvetín prezradil vietor skôr, ako ich uzrel očami.

Erbario Toscano

Čas plynul a Guido vyrástol. Mnoho vecí sa zmenilo, ale pocity a vône zostali nezmazateľne v jeho vnútri, a tak sa zrodil nápad. Preniesť tieto pocity a divé vône, vône ukryté v hlbokej prírode, vône, ktoré mu evokovali nekonečné chvíle absolútneho šťastia, radosti a pokoja.

Odvážne a odhodlane investoval svoje úspory a vydal sa na cestu experimentov. Študoval staré archívy a objavoval zloženia majstrov lekárnikov spolu s tradičnými lokálnymi metódami, študoval životy najväčších florentských „nosov“ a najvýznamnejších parfumérov.

Dovolenka na ostrove Elba v antickom remeselníckom laboratóriu rozšírila jeho vedomosti. V tomto prostredí rozvinul svoje výnimočné preciťovanie vôní do originálnych výtvorov a vyvinul unikátny vlastný svet spájajúci umenie a krásu. Značka Erbario Toscano sa zrodila.

Prípravky Erbario Toscana využívajú čisté prírodné výťažky a esenciálne oleje v koncentrovanej podobe.

Čím je Erbario Toscano taká výnimočná?

  • Spája talianske tradície a jednoduché, prírodné ingrediencie z Toskánska.
  • Rodinný podnik, v ktorom sa stretávajú skúsenosti a kreativita, aby poskytli autentické, vysoko kvalitné produkty s vôňou Toskánska a priaznivými účinkami na pokožku.
  • Každý produkt je ručne dokončený a vyzdobený prírodnými prvkami.
  • Hlboký rešpekt k prírode: produkty nie sú testované na zvieratách a balené sú s ohľadom na prírodu.
  • “Made in Italy” ako pečať kvality a krásy.

Erbario Toscano

 

BEZ

  • Parabénov
  • Farbív
  • Silikónov
  • Derivátov benzénu

Obsahujú prírodné oleje a minerálne esencie.


Urobte pre zdravie svojej kože viac, doprajte jej prírodnú kozmetiku!

English