Prichádza nová legenda: Montblanc Legend Red

Montblanc Legend sa predstavuje v červenom prevedení na oslavu 10. výročia uvedenia slávnej vône.

Legendy sú skvelé príbehy, napísané atramentom na papieri, pre ďalšie generácie, pre inšpiráciu. Presne ako príbeh Montblanc. Priekopnícka a vizionárska značka prepísala pravidlá kultúry písania a remeselnej zručnosti. Dosiahla legendárny status vďaka vzrušujúcim inováciám a ikonickým dizajnom, vrátane jedného z najslávnejších písacích nástrojov, pera Montblanc Meisterstück. Vynaliezavosť, predstavivosť a odhodlanie sú vlastnosti, na ktorých si značka vybudovala svoj legendárny status svetovej ikony. Sú to vlastnosti, o ktoré sa niektorí jednotlivci rozhodnú oprieť vo svojom úsilí zanechať stopu vo svete a napísať svoj vlastný le- gendárny príbeh. Pred 10 rokmi značka Montblanc preniesla svoj zmysel pre účel, sebadôveru a presvedčenie do svojráznej mužnej vône. Teraz sa Montblanc Legend predstavuje v novej interpretácii, odvážnejšej a odhodlanejšej než kedykoľvek predtým.

Ďalšia kapitola: návrat legendy - v červenej podobe

Žiadna farba nie je tak intenzívna ako červená. Vizuálne vyzývavá a vždy očarujúca, keď sa objaví v šatníku muža, je atraktívnou farbou vyžaru- júcou sebavedomie, odolnosť a silu. Výrazná a pozoruhodná, červená je tiež farbou dedičstva Montblanc: objavila sa v dizajne legendárneho plniaceho pera “Rouge et Noir”, jedného z prvých písacích inovácií uvedených ešte v roku 1906. Nekonečný zdroj inšpirácie, červená sa stala ikonickou farbou Montblanc. Poznamenala mnohé kolekcie písacích nástrojov, ale aj kožené doplnky. Teraz sa stáva témou novej vône Montblanc Legend Red.

Nechajte ju zažiariť: legendárne voňavé vyjadrenie od Montblanc

Červená symbolizuje ohromné množstvo rôznorodých pocitov a vlast- ností. Je to práve nejednoznačnosť, pre ktorú je táto farba tak fascinu- júca. Z toho istého dôvodu sa červená stala inšpiráciou vône, na ktorej vývoji sa podieľala dvojica parfumérov Anne Flipo a Nicolas Beaulieu. Červenú farbu zachytili v celkovej komplexnosti a mužnej intenzite. Úvodnú prenikavosť červenej farby šíri šťavnatá sviežosť červeného pomaranča a lahodný grapefruit s korenistým kontrastom kardamómu. Kombinácia šalvie, cédrového dreva a borievok odieva citrusovú sviežosť do aromatického šatu, kým príťažlivá kombinácia mahagónu, cédru z Atlasu a dotyku fazuliek tonky dodáva vôni krémovú zmyselnosť. Chariz- matická drevitá vôňa, svieža a intenzívna, výrazná aj delikátna, evokuje vzrušenie z rýchlosti a zrýchli vám tep.

Pri vývoji vône čerpala značka Montblanc tóny cédrového dreva, šalvie a fazuliek tonky od spoločnosti LMR, ktorá spolupracuje s lokálnymi výrobcami na celom svete, pre zaručenie čistých, prírodných a obnoviteľ- ných zložiek so striktne etickými princípmi transparentnosti, ako aj pre podporu ekologického manažmentu, udržateľného rozvoja a lokálnych komunít. Vôňa navyše neobsahuje zložky živočíšneho pôvodu a obsahuje len prírodne derivovaný alkohol.

Elegantný dizajn legendárneho flakónu vône Montblanc

Originálny dizajn flakónu, nesúci klasické prvky Montblanc, sa stal legendárnym ako samotná vôňa, s jeho oblým tvarom, mohutným sklom a zmyselne hladkým povrchom. Keď ho uchopíte, vyvolá vo vás rovnaký zmyslový zážitok ako písanie s ikonickým perom Montblanc Meisterstück s intenzívne lakovaným povrchom. Pre novú vôňu tvorcovia odeli flakón do intenzívneho červeného laku, ktorý spolu s kontrastným strieborným uzáverom umocňuje elegantný, štýlový a moderný dizajn. Ozdobou sú vyryté čierne symboly vo vrchnej časti flakónu a na uzávere. Trojica „prsteňov“ na uzávere evokuje ducha značky a legendárne dielo Meister- stück 149. Vonkajšie balenie vône Montblanc Legend Red využíva papier zo zodpovedných zdrojov, pričom jeho dizajn odhaľuje rovnaké farebné kódy – kombináciu červenej, čiernej a bielej farby.

Legendárna tvár pre legendárnu vôňu

Tvárou vôní Montblanc Legend je už desaťročie britský model Simon Clark, ktorého čiernobielymi fotografiami zachytil Peter Lindbergh. V novej kapitole príbehu Montblanc Legend je Simon Clark zobrazený vo svojej prirodzenosti a sebavedomí.


Línia

Parfumovaná voda 30 ml

Parfumovaná voda 50 ml

Parfumovaná voda 100 ml

Tuhý dezodorant

Kúpite u našich partnerov