Versace pour femme Dylan Purple

Dylan Purple je žiarivá a elegantná vôňa. Iskrivý bergamot sa mieša s radostnými tónmi čerstvo nazbieraného pomaranča. Šťavnatá hruška dodáva akordu, ktorý je rovnako návykový ako je živý, nádych modernosti.

Opojná vôňa frézie prináša explóziu žiarivej fialovej farby: jemná vôňa jej okvetných lístkov je skrášlená tónmi Mahonial® a Pomarose®, ktoré sú prchavé a intenzívne.

Tóny Belambre® a Ambrofix™ poskytujú vôni sebavedomý, elegantný a žiarivý nádych podčiarknutý jemným tónom Iso E Super a krémovým cédrovým drevom. Silkolide® sa podpisuje pod vôňu pižmovým charakterom a ľahkými ovocnými akcentmi.

„Túto vôňu som vytvoril ako pozvánku na cestovanie. Svieža, ovocná a návyková, je ako pocta ľadovým pôžitkom Talianska a jeho ikonickým citrusom. Kvetinové srdce je stvárnením hypnotického západu slnka pri vode. Odráža fialové odlesky a delikátny voňavý vánok. Napokon sa objavia žiarivé dreviny a elegancia pižma, ktoré pripomínajú zlatý a upokojujúci piesok.“

Christophe Raynaud, Givaudan

Flakón 

Flakón vône Dylan Purple je vyjadrením inovačného dizajnu značky Versace.

Elegantné krivky pripomínajú amforu a silne evokujú klasickú kultúru a mytológiu, ktorá je hlboko zakorenená v predstavivosti značky Versace.

Sklo a obal sú fialovej farby a detaily sú vyhotovené v ružovom zlate. Na hliníkovom uzávere je vyrazená hlava medúzy a vyrytý názov vône. Písmená v barokovom štýle hláskujú názov značky okolo obvodu flakónu.

Reklamná kampaň 

Reklamná kampaň k vôni Dylan Purple prenáša divákov do nekonečného leta, pričom hlavná protagonistka Iris Law účinkuje po tohtoročnej kampani La Vacanza pre Versace už po druhýkrát. Režisér Gordon Von Steiner vizuálne nadväzuje na svoju predchádzajúcu kampaň k vôni Versace Dylan Turquoise s Hailey Bieber v hlavnej úlohe. Kampaň charakterizujú inovatívne plynulé pohyby kamery, ktoré sa striedajú od scény k scéne, od východu slnka k jeho západu, od bikinových outfitov ku krásnym spoločenským šatám, čím vytvárajú pocit pohlcujúcej atmosféry Versace.

„Zbožňujem Iris. Vydláždila si vlastnú cestu. Má úžasného ducha. Je nádherná, inteligentná a trochu divoká.... Pravá žena Versace. Pre mňa je dokonalou tvárou našej vône. Oživuje ju skvelým osobným štýlom, energiou a zábavou.“

Donatella Versace

__________________________________________________________

Línia

Parfumovaná voda 30 ml

Parfumovaná voda 50 ml

Parfumovaná voda 100 ml

Parfumovaný kúpeľový & sprchový gél 200 ml

Parfumované telové mlieko 200 ml