• GOSH COPENHAGEN
  • COLLISTAR MADE IN ITALY
  • la prairie SWITZERLAND

 


Patríme k vedúcim spoločnostiam zaoberajúcim sa distribúciou vôní a kozmetiky v Slovenskej republike. Naša pôsobnosť siaha do čias ešte bývalého Československa. V priebehu času sme prešli etapou úspešného rozvoja a vybudovali sme si portfólio značiek, ktoré majú významné postavenie na slovenskom kozmetickom trhu.

 

 
 

Sme lídri


 


Zastupujeme viac než 50 svetových značiek vôní, pleťovej a dekoratívnej kozmetiky. Medzi naše piliere patria značky: BVLGARI, VERSACE, FERRAGAMO, LA PRAIRIE, JIMMY CHOO, COACH, ROCHAS, MONTBLANC, MOSCHINO, DSQUARED, JUVENA, COLLISTAR, CHOPARD a ELIE SAAB. Distribuujeme aj life-stylové značky REVLON, GOSH, MAVALA, FENJAL a i.

Géniovia za značkami


 

 

10. mája 2023

Donna Karan

Donna Karan začala svoju kariéru ako asistentka dizajnérky u Anne Klein koncom 60. rokov, kde bola v roku 1971 povýšená na spolupracujúcu dizajnérku.
23. marca 2022

Caroline Scheufele

Caroline Scheufele je umeleckou riaditeľkou a spolupredsedníčkou spoločnosti Chopard, výrobcu luxusných hodiniek a šperkov so sídlom vo Švajčiarsku.
9. mája 2021

Philipp Plein

Extravagantný módny návrhár Philipp Plein sa narodil v roku 1978 v Nemecku. Počas štúdia práva v pivnici svojich rodičov začal navrhovať luxusné psie pelechy, ktoré si […]